Запитання-Відповіді

Мій кредит був викуплений вашою компанією. Як дізнатися реальний стан справ по кредитному договору?

Шановний клієнт! Інформацію за Вашим договором Ви можете отримати, зателефонувавши з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 за номером телефону:
- Для клієнтів, кредити яких були оформлені в ПАТ «Промінвестбанк», ПАТ «Банк Кіпру», ПАТ «БТА Банк» - 0-800-500-210
- Для клієнтів, кредити яких були оформлені в ПАТ «Сведбанк», ТОВ «ПростоФінанс» - 0-800-500-176.
- Для клієнтів, кредити яких були оформлені в ПАТ «Альфа Банк» - __________________.

[згорнути]
Які є канали погашення?

Моментальне погашення:
• Банкомат з функцією прийому готівки ПАТ «Альфа-Банк» (CASH-IN) (необхідно знати номер договору)
• Відділення ПАТ «Альфа-Банк» (необхідно знати номер договору або номер кредитного рахунку (14 цифр)
• Інтернет-погашення:
- Сервіс банку-партнера «Альфа погашення»: https://my.alfabank.com.ua/alfa-pogashenie
- Інтернет Банкінг банку-партнера «My Alfabank»: https://my.alfabank.com.ua
Погашення протягом 3-5 робочих днів:
• Відділення будь-яких банків України (необхідно знати номер рахунку, МФО та ОКПО, призначення платежу і номер договору)
• Відділення Укрпошти (погашення по заповненим квитанціями певного зразка)
Важливо!
Просимо звернути увагу, що погашення Ваших кредитних договорів здійснюється виключно у національній валюті «гривня» незалежно від валюти Вашого кредитного договору!

[згорнути]

Чи є кредитні канікули для клієнтів, які проживають в зоні АТО?

ТОВ «Кредитні ініціативи» з розумінням ставиться до ситуації, що склалася у Вашому регіоні. Хочемо звернути увагу, що всі запити щодо надання особливих умов лояльності розглядаються індивідуально.
Для отримання більш детальної інформації Ви можете звернутися за номером телефону Контакт Центру (вказані у відповіді до першого питання на даній сторінці) для запису до регіонального представника по виниклих у Вас питань.

[згорнути]
Як отримати довідку про погашення кредиту?

Довідка про закриття кредитного договору може бути видана клієнту (позичальнику) тільки в разі повного закриття кредитного договору та виконання кредитних зобов'язань перед кредитором. Отримати відповідну довідку можна звернувшись у відділення банку-партнера - ПАТ «Альфа-Банк». При цьому в самому відділенні необхідно написати заяву про видачу даного документа із зазначенням того відділення ПАТ «Альфа-Банк», в якому Ви готові отримати підготовлену довідку.
Важливо!
Довідку може замовити і отримати виключно позичальник.
При собі необхідно мати:
- паспорт
- ІПН
- Техпаспорт на автомобіль (для автокредитів).

[згорнути]

Як вивести майно з застави?

Для автокредитів:
Виведення автомобіля із застави можливе тільки за фактом повного погашення кредиту. Зняття обтяження з Державного реєстру обтяжень рухомого майна (ДРОРМ) відбувається протягом 5 робочих днів по факту закриття кредиту без участі клієнта. Клієнту на його поштову адресу буде вислана виписка про зняття обтяження (висилається Міністерством юстиції).

Для іпотеки:
Для зняття обтяження з Державного реєстру іпотек та Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна, необхідно звернутися у відділення банку-партнера ПАТ «Альфа-Банк» з таким пакетом документів:
- паспорт
- Ідентифікаційний код
- Іпотечний договір

Даний запит буде переданий співробітникам ТОВ «Кредитні Ініціативи». За фактом отримання запиту будуть підготовлені необхідні повідомлення і призначено час для зняття обтяжень.
За вибором клієнта процедура зняття обтяжень може проходити:
• через нотаріуса (більш оперативно)
• через Державну реєстраційну службу
Витрати по зняттю обтяжень несе Клієнт.

[згорнути]
Я мешканець Криму, як я можу оплачувати заборгованість?

Незважаючи на закриття українських банків в Криму , позичальники не звільняються від виконання своїх зобов'язань перед банком відповідно до умов укладених договорів.

[згорнути]
Для кредитних договорів, оформлених в іноземній валюті:
Канал погашення Валюта платежy Особливість погашення Терміни зарахування / комісія
Сервіс Альфа Погашення в ПАТ «Альфа-Банк» Гривня Платіж на погашення кредиту або поповнення кредитної картки * може бути виконаний шляхом списання коштів з будь-якої карти банків України, Європи або країн СНД. Погашення здійснюється тільки в гривнях, відповідно до умов кредитного договору, з подальшою конвертацією у валюту кредиту (за курсом каси банку наступного дня). Платіж буде зарахований протягом 2-х робочих днів.
Інтернет-сервіс My Alfa-Bank в ПАТ «Альфа-Банк» Гривня Платіж на погашення кредиту або поповнення кредитної картки * може бути виконаний шляхом списання коштів з будь-якої карти банків України, Європи або країн СНД. Погашення здійснюється тільки в гривнях, відповідно до умов кредитного договору, з подальшою конвертацією у валюту кредиту (за курсом каси банку наступного дня). Платіж буде зарахований протягом 2-х робочих днів.
Відділення банку РНКБ на території Криму Рублi Рекомендуємо для погашення кредиту в Доларах США скористатися перекладом російських рублів. Платіжні реквізити для переказів додаються.

Розрахунок перекладу рублів в долари США потрібно здійснювати за таким алгоритмом:

Курс для погашення в російських рублях кредитів, виданих в доларах США = офіційний курс рубля до долара США Центрального банку Російської Федерації (далі ЦБРФ) плюс 5%.
наприклад:
Поточний платіж клієнта до оплати 541 дол.США.

Курс крб. до дол. США 34,7794.

Cумма російських рублів до перерахування в АБ =
541USD * (34,7794 + 5%) = 19 756,44 російських рублів

Платіж буде зарахований протягом 2-х робочих днів

Для кредитних договорів, оформлених у національній валюті:

Канал погашення Валюта платежу Особливість погашення Терміни зарахування / комісія
Сервіс Альфа Погашення в ПАТ «Альфа-Банк» Гривня Платіж на погашення кредиту або поповнення кредитної картки * може бути виконаний шляхом списання коштів з будь-якої карти банків України, Європи або країн СНД. Операція погашення в МАБ здійснюється в гривнях, не залежно від валюти карти, з якою кошти списуються. Платіж буде зарахований протягом 2-х робочих днів.
Інтернет-сервіс My Alfa-Bank в ПАТ «Альфа-Банк» Гривня Платіж на погашення кредиту або поповнення кредитної картки * може бути виконаний шляхом списання коштів з будь-якої карти банків України, Європи або країн СНД. Операція погашення в МАБ здійснюється в гривнях, не залежно від валюти карти, з якою кошти списуються. Платіж буде зарахований протягом 2-х робочих днів.
Відділення банку РНКБ на території Криму Рублi Для погашення кредиту рекомендуємо здійснити переказ грошових коштів в російських рублях. Платіжні реквізити для переказів додаються.

Курс при погашенні в рублях гривневих кредитів / кредитних карт дорівнює комерційному курсу покупки російських рублів, встановленому в касах ПАТ "Альфа банк" на дату зарахування платежу. Рекомендуємо переглядати курс в день виконання платежу.

Платіж буде зарахований не пізніше наступного робочого дня.

Операція здійснюється за тарифами банку-відправника за вказану послугу

[згорнути]

ІНШІ ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

На підставі, якого пункту договору, без моєї згоди передали права за кредитним договором КІ?

Права по кредитному договору передані (сталася поступка прав вимоги) на підставі статті 516 Цивільного кодексу України, згідно з якою заміна кредитора в зобов'язанні здійснюється без згоди боржника, якщо інше не встановлено договором або законом. В кредитному договорі між Вашим колишнім кредитором і Вами не встановлено, що на заміну кредитора вимагається Вашу згоду (згода позичальника). Крім того, в кредитному договорі зазначено, що колишній кредитор має право поступитися своїми правами за договором без Вашої згоди (згоди позичальника).

[згорнути]
Чому попередній кредитор прийняв рішення продати мій кредит? Вони йдуть з ринку України?

На питання з причин продажу кредитного портфеля попереднім кредитором співробітники ТОВ «Кредитні Ініціативи» відповідати не уповноважені. Так само ми не уповноважені надавати інформацію щодо подальшої роботи попереднього кредитора на території України, т.к. є співробітниками іншої організації.

[згорнути]
Що тепер зміниться? / Скільки мені буде коштувати обслуговування в КД?

Звертаємо Вашу увагу, що чинні умови договору не змінюються, ми пропонуємо Вам комфортні та вигідні умови погашення кредиту, оформленого у попереднього кредитора, унікальні сервіси самообслуговування:
- Безкоштовні канали погашення
- Безкоштовну лінію обслуговування
- Безкоштовні смс-повідомлення, що підтверджують проведені за договором операції

[згорнути]
Що потрібно від мене? Чи потрібно підписувати якісь договори, надавати які-небудь документи?

Передача прав вимоги за кредитним договором для клієнта проводиться автоматично, після підписання двостороннього договору між «старим» і «новим» кредитором. Всі документи, що перебували на зберіганні у попереднього кредитора, передані на зберігання в архів ТОВ «Кредитні Ініціативи».

У разі необхідності надання додаткової інформації співробітники ТОВ «Кредитні Ініціативи» зв'яжуться з Вами, по залишених Вами контактам.

[згорнути]
Що робити, якщо є прострочення? / Проблеми з погашенням кредиту

Кредитні Ініціативи йдуть Вам назустріч і готові спільно з Вами шукати шляхи вирішення Ваших тимчасових фінансових труднощів. Індивідуально для Вас ми підберемо лояльні умови погашення простроченої заборгованості та залишку по кредиту.
Питання з простроченою заборгованістю ви можете вирішити, зателефонувавши по телефону:
- Для клієнтів, кредити яких були оформлені в ПАТ «Промінвестбанк», ПАТ «Банк Кіпру», ПАТ «БТА Банк» - 0-800-500-210
- Для клієнтів, кредити яких були оформлені в ПАТ «Сведбанк», ТОВ «ПростоФінанс» - 0-800-500-176.

[згорнути]
Чому мені, клієнту, не надають копії договорів поступки мого боргу?

Text

[згорнути]